Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Dva nadštandardné domy v Bernolákove
Cena: 638 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava
Obec:
Bratislava
Ulica:
Trnavská
Kategória: Rodinný dom
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
8
Úžitková plocha: 442 m2
Plocha pozemku: 2 000 m2
Popis nehnuteľnosti:

Dva nadštandardné domy pre dvojgeneračné bývanie alebo podnikanie. Bernolákovo

Ponúkame Vám dva rodinný domy, každý so samostatným prístupom v obci Bernolákovo, okres Senec na veľkoplošnom udržiavateľnom pozemku s bohatou zeleňou, altánkom, bazénom, dvojitou garážou a parkovacím státím.

Trojpodlažný dom vpredu: užit. plocha 325m2, pozemok 1450m2

Dvojpodlažný dom vzadu: užit. plocha 117m2, pozemok 540m2

Popis nehnuteľností:

Predstavujeme Vám na predaj dva rodinné domy na veľkom pozemku. Vďaka zaujímavým dispozičným riešením ponúka zaujímavé bývanie a priestor. Domy sú hneď k dispozícií. Ide o dva samostatné poschodové domy, vhodné aj na dvojgeneračné bývanie alebo na podnikanie. Ponúkajú pohodlie a nadštandardný komfort.

5–izbový rodinný dom, nadštandardne navrhnutý a vkusne zariadený. Ponúkaný dom bol skolaudovaný v roku 2012, orientovaný je na JZ stranu. Rodinný dom je trojpodlažný, s  parkovacou plochou pre viac ako 10 áut, čiastočne pod prístreškom.

3 –izbový rodinný dom, dvojpodlažná novostavba Dispozične je dom ideálne rozdelený na dennú časť (prízemie) a  nočnú časť (poschodie), orientovaný na JZ stranu, čo umožňuje denným svetlom spríjemniť jednotlivé izby.

Výhody domov:

Nachádzajú sa v obci v blízkosti miest Bratislavy a Senca s kompletnou občianskou vybavenosťou, sú moderné s doplnením vintage štýlu, s prepracovanými detailmi, výbornou výbavou elektronického zariadenia, plne klimatizované, slnečné a so zeleňou. Na pozemku sa nachádza vonkajší krb a altánok. Neoddeliteľnou súčasťou je veľkorozmerný bazén 10 x 4m2, hĺbka 1,5m2 s ohrevom vody a sprchovacím kútom, terasou 120m2 v toskánskom štýle.  Súčasťou je záhradná dielňa s potrebným vybavením.

Dva domy môžu kúpiť priatelia alebo dve generácie. Majú možnosť bývať spolu a zároveň každý so svojim súkromím.  Vybavenosť a nadrozmernosť pozemku umožňuje si užívať rodinné akcie a aktivity priamo z pohodlia domova. Na svoje si prídu rodičia i deti.

Okrem toho domy majú oddelené hlavné vstupné brány na pozemok oddelené, elektromery a vodomery.

Cena dvoch domov:   638.900€

Cena trojpodlažného domu vpredu je 399.000 €.

Cena dvojpodlažného domu vzadu 239.900 €,

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 18 rokov!   

Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging,  interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít!

 


Banners