Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Nehnuteľnosti / Nové byty (domy) 127m2 a 136m2 s terasou, záhradou a parkovacími miestami. Miloslavov
Cena: 162 900
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Alžbetin Dvor
Ulica:
Alžbetin Dvor
Kategória: 4 izbový byt
Stav:
Novostavba
Počet izieb:
4
Úžitková plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 303 m2
Popis nehnuteľnosti:

Nové byty (domy) 127m2 a 136m2 s terasou, záhradou a parkovacími miestami. Miloslavov

Ponúkame na predaj nadštandardné priestranné a moderné dvojpodlažné byty situované na okraji obce Miloslavov, časť Alžbetin Dvor s NÁDHERNÝM VÝHĽADOM.

Popis              Byt je umiestnený na dvoch obytných podlažiach v dvojdome (BYTY NEMAJÚ SPOLOČNÚ STENU - každý byt je postavený zvlásť, má vlastné obvodové múry a je oddelený od susedného domu 5cm dilatačnou medzerou). Byt sa nachádza na pozemku veľkosti 303 m2 s vydláždenou terasou (25m2), troma parkovacími miestami priamo pred domom a stojiskom na kontajnery.

Dispozičné riešenie: Prvé podlažie bytu predstavuje priestranný spoločenský priestor, v ktorom sa nachádza obývacia izba s výstupom na terasu, kuchynský kút, jedáleň a ostatné príslušenstvo (vstupná hala, hosťovská toaleta s umývadlom, technická miestnosť, šatník pod schodmi). Praktická a moderná dispozícia bytu oddeľuje súkromie od spoločenskej časti tak, že na poschodí sú umiestnené 3 spálne a priestranná kúpeľňa.

Výhody:  

-  tichá lokalita s nádherným výhľadom (byt je situovaný na pozemku, ktorý hraničí s Trnavským krajom, takže Vám výhľad ostane rovnaký ako dnes - niečo ako “stavebná uzávera” susedných pozemkov)

-  nadštandardný dôraz na kvalitu výstavby a použitých materiálov (štandard použitých materiálov Vám zašleme na požiadanie), elektrické podlahové kúrenie, predpríprava na krb a klímu, dátové a TV rozvody

-  moderná a praktická dispozícia bytu s výstupom na terasu, ktorá poskytuje závetrie a absolútne súkromie (pripravený vývod vody a elektriny na terase)

-  hotové terénne úpravy záhrady, zámkové dlažby (terasa + 3 parkovacie miesta), oplotenie a stojisko na kontajnery

-  predpokladané mesačné náklady do cca 100 EUR/mesiac

Lokalita:         Obec Miloslavov disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou: potraviny, pošta, lekár, lekáreň, bankomat, pizzeria, zmrzlináreň, kostol, základná škola, 2 škôlky, futbalové ihrisko. Pravidelné frekventované autobusové a vlakové RegioJet spojenie zabezpečuje dobrú dopravnú dostupnosť do cca 10 km vzdialenej Bratislavy.

Cena: 151.900,- EUR* za holobyt 127m2 s terasou, záhradou a parkovaním - rezervované

Cena: 162.900,- EUR* za holobyt 136m2 s terasou, záhradou a parkovaním

*Byt je možné dokončiť podľa želania a vkusu nového majiteľa v štandarde za 7.500,- EUR v termíne do 1 mesiaca od výberu materiálov a dohody s developerom.

Bývajte už DNES v priestrannom 4 izbovom byte, ktorý si dokončíte a zariadite podľa vlastných predstáv, navyše s nádherným výhľadom, vlastnou terasou, záhradou a parkovaním za uvádzaciu cenu. A to všetko len 11 km od Bratislavy.

Vieme Vám ponúknuť ihneď na predaj aj vzorový zariadený byt.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zavolajte nám na číslo 0911 427 588, napíšte mail na info@kluc.sk alebo reagujte cez portál na tento inzerát.

Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je trhnu už viac ako 18 rokov!!!! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: inžiniering, homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej webovej stránke www.kluc.sk.


Banners